Witamy na stronie akwojtas.pl

Szanowni Państwo!

Jeżeli zamierzacie Państwo wzbogacić Wasze roślinne otoczenie, mamy przyjemność zaprezentować i zaproponować rośliny ogrodowe naszej produkcji. Nie jesteśmy ani dużą, ani starą firmą. Jednak corocznie powiększamy naszą ofertę o przynajmniej kilka nowych, interesujących odmian. Forma prezentacji jest stosunkowo skromna, jeśli jednak znajdzie ona uznanie Państwa, będziemy ją rozwijać, wprowadzając zdjęcia roślin i aktualizując je wraz z upływem sezonu wegetacyjnego.

Na chwilę obecną, katalog roślin jest jeszcze niekompletny. Staraliśmy się, umieścić w nim jak najwięcej zdjęć, by jak najlepiej zaprezentować Państwu sprzedawane przez nas kwiaty. Z biegiem czasu będziemy także wzbogacać go o ciekawe opisy i porady. Jeśli jednak zawarte w katalogu informacje nie są wystarczające, zachęcamy do pobrania naszej aktualnej oferty.

Liliowce

Liliowce

Największą część naszej produkcji stanowią byliny, a w szczególności te, które przy dużych walorach dekoracyjnych, mają małe wymagania. Hasło jakie nam przyświeca brzmi - posadź i zapomnij - rośliny i tak się przyjmą.

Sprzedaż prowadzimy w domu - w sezonie pn.-pt. - godz. 16.00 - 20.00 a w sobotę i niedzielę jak tylko jesteśmy, czyli prawie cały czas. Ceny niższe niż w sklepach, a przy większych zakupach udzielamy rabatu. Duże zamówienia w rejonie Warszawy (do 100 km) możemy dostarczyć własnym transportem. Nasze rośliny dostępne są również w wybranych sklepach na terenie Warszawy oraz w Centrum Ogrodniczym PNOS w Lublinie.

Możliwa jest również sprzedaż wysyłkowa (zwłaszcza roślin w kapersach), po uprzedniej wpłacie na konto w mBanku (szczegóły w dziale kontakt). Do ceny zamówionych roślin należy doliczyć koszty wysyłki, zgodne z cennikiem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (w przypadku roślin w doniczkach waga paczki może być duża). Zamówienia przyjmujemy drogą emailową (korzystne jest podanie numeru telefonu kontaktowego).